O mnie

O mnie

Witaj! Nazywam się Kamil Wolsz i jestem Twoim nowym agentem ubezpieczeniowym.

Pewnie zapytasz – skąd taka pewność, że Cię wybiorę? Mam na to kilka mocnych argumentów.

Podstawą mojego profesjonalnego profilu jest wyższe wykształcenie ekonomiczne. Dzięki niemu zdobyłem dobre rozeznanie w teorii finansów. Później przyszedł czas na praktykę, czyli pracę najpierw jako agent ubezpieczeniowy w jednej z wiodących, globalnych firm handlujących ubezpieczeniami. Gdy po 5 latach stwierdziłem, iż stoję w miejscu i niczego nowego się nie uczę, zdecydowałem się na otworzenie własnej firmy pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.

Praca w międzynarodowym środowisku w korporacji dysponującej ogromnym portfolio ubezpieczeń pozwoliła mi jasno określić, co mógłbym robić lepiej. Dlatego zostaniesz miło zaskoczony, decydując się na moje usługi. Łączę pełen profesjonalizm z kulturą osobistą. I po prostu, jak mawiają moi wieloletni klienci, daję się lubić.

Oczywiście w tym wszystkim nie chodzi o dobrą atmosferę, ale o Twoje pieniądze. Dobra atmosfera to tylko dodatek do najlepszej oferty ubezpieczenia, jaką wyszukam specjalnie dla Ciebie na rynku. Będzie niedrogo i na bardzo korzystnych warunkach. Obiecuję!

oc na życie

Najwyższa jakość
usług od 2001

Opinie

Czyli co sądzą o nas klienci