Usługi ubezpieczeniowe

Zabezpiecz swój majątek

Usługi ubezpieczeniowe

Różnego rodzaju ubezpieczenia służą zarządzaniu ryzykiem. Brzmi to bardzo profesjonalnie, ale dotyczy też własności prywatnej oraz codziennego życia. Nawet mimo zapobiegliwości nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co może się przydażyć nam, naszym bliskim lub naszemu majątkowi. Ubezpieczenie nie zmniejsza tego ryzyka, jednak stwarza poduszkę finansową. Nieszczęśliwe zdarzenie losowe samo w sobie rodzi wystarczającą ilość problemów - ubezpieczenie pozwala uniknąć chociaż jednego z nich, ponieważ daje szansę na finansowe zrekompensowanie strat. W praktyce oznacza to, że będziemy mieć do dyspozycji środki czy to na rehabilitację, remont, naprawę, czy odkupienie nowego składnika majątku.

Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenia nieruchomości to najbardziej popularne polisy.
Czytaj dalej

Ubezpieczenia komunikacyjne

OC to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
Czytaj dalej

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie jest sposobem na zadbanie o finansowe naszej rodziny.
Czytaj dalej

W niektórych sytuacjach ubezpieczenie jest kwestią swobodnej decyzji, zazwyczaj opartej na chęci zabezpieczenia przyszłości swojej oraz bliskich. W innych jest to konieczność, jak chociażby ubezpieczenie OC, czy ubezpieczenie nieruchomości kupowanej z kredytu hipotecznego.

ubezpieczenie domu

Jak widzisz – temat ubezpieczeń jest niezwykle ważny, a jednocześnie złożony. Dlatego rekomenduję skorzystanie z moich usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z ofert dostępnych na rynku wybiorę polisę najlepiej dopasowaną do twoich potrzeb, jednocześnie dbając o to, by była ona korzystna finansowo.

1
Kontakt z nami
2
Wybór najbardziej odpowiedniej oferty
3
Płatność i świadomość, że jesteśmy bezpieczni

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia

Jakie ubezpieczenie dla mnie?

Ubezpieczenia występują w wielu wariantach. Po pierwsze dzielimy je ze względu na przedmiot ubezpieczenia. Tutaj mogą być polisy zdrowotne, na życie, samochodowe (AC), zabezpieczające mieszkanie, dom lub inny składnik majątku. Po drugie: występują w różnej wysokości oraz czasie obowiązywania. Możemy płacić mniejszą składkę, jednak wtedy też uzyskamy mniejsze odszkodowanie w razie wystąpienia szkody. Poza tym wyższa składka zazwyczaj oznacza mniej wykluczeń – na to trzeba zwracać uwagę, ponieważ czasami klient wykupuje polisę na dany cel, jednak w umowie ma zapisane wykluczenie scenariusza, na którym najbardziej mu zależy. Należy pamiętać, że ubezpieczyciel stawia pewne wymagania dla ważności polisy, np. posiadanie alarmu w samochodzie (przy AC) lub wykazanie braku określonych chorób (przy polisie na życie). Polisy często sprzedawane są pakietowo, z innymi polisami lub innymi usługami finansowymi, takimi jak chociażby fundusz emerytalny czy konto oszczędnościowe.